Nasze Sukcesy

Sukcesy Uczniów w roku szkolnym 2017/2018:

 

 

Ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK

Dyplomy laureatów otrzymali:

Dawid P. (6 miejsce)

Franciszek R. (14 miejsce)

Jagoda Ł. i Wiktoria W. (15 miejsce)

Dyplomy uznania trafiły do:

Mikołaja L.

Wojciecha G.

Hanny K.

 

Sesja wiosenna olimpiady OLIMPUSEK z języka angielskiego

Dyplom laureata otrzymała:

Wiktoria W.

Dyplomy uznania przyznane zostały:

Hannie K.

Jagodzie Ł.

Wojciechowi G.

Dawidowi P.

Franciszkowi R.

Jackowi L.

 

Ogólnopolski Konkurs Albus organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

8 miejsce (na ponad tysiąc uczestników) - Ragnar N.

 

X edycja Krasnostawskiej Ligi Pływackiej "Szuwarek"

I miejsce - Franciszek R.

 

I i II runda 42 edycji zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka

II miejsce - Franciszek R.

 

Międzyszkolny konkurs plastyczny: "Józef Piłsudski widziany oczami dziecka"

I miejsce - Wiktoria W.

 

Miedzyszkolny konkurs plastyczny: "Lublin moje miasto - moje ulubione miejsca w mieście"

I miejsce - Wiktoria W.

II miejsce - Hanna K.

III miejsce - Maciej S.

 

Miejski konkurs : Archipelag Wysp Przedziwnych" organizowany przez DDK Czuby Południowe,

Wyróżnienie - Nikodem K.

     

II Międzyszkolny Konkurs logopedyczno-recytatorski dla uczniów klas I-III "Wierszyki ćwiczące języki" pod honorowym patronatem mgr Danuty Giletycz - dyrektor SP2

III miejsce - Hanna K.

 

Szkolny Konkurs Recytatorski "Jesień w poezji"

I miejsce - Hanna K., Nina Cz.

II miejsce - Jędrzej K., Gerard P.

III miejsce - Wiktoria W., Emilia M.

Wyróżnienie: Jagoda Ł., Cezary Sz., Cezary R., Weronika G.

 

Szkolny konkurs na najpiękniejszą bombkę:

I miejsce - Ryszard Ż.

II miejsce - Jacek L., Kamila B.

III miejsce - Jagoda Ł.

Wyróżnienie: Franciszek R., Dawid P., Hanna K.

 

Szkolny konkurs plastyczny "Jesienią dzieci i dorośli o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają":

I miejsce - Wiktoria W.

II miejsce - Kamila B.

III miejsce - Maciej S.

Wyróżnienie: Filip B.

 

Szkolny konkurs "Patron naszej szkoły - Albert Einstein":

Laureaci w kategorii klas I-III:

I miejsce - Emilia M.

II miejsce - Dawid P.

III miejsce - Mikołaj L.

Wyróżnienie: Hanna K.

Udział: Jacek L., Wiktoria W., Jagoda Ł.

 

Laureaci w kategorii klas IV-VI:

I miejsce - Wiktoria M.

II miejsce - Maja T.

III miejsce - Zuzanna M.

Wyróżnienie: Nataniel K.

 

Konkurs szkolny z Pierwszej Pomocy:

I miejsce - zespół klasy VI w składzie Wiktoria M., Ragnar N., Dymitr Sz.

II miejsce - zespół klasy IV w składzie Patrycja W., Kamila B., Zuzanna M.

 

Szkolny konkurs matemetyczny "Maraton matematyczny":

Laureaci: Kamila B., Patrycja W., Mikołaj K., Zuzanna M.;