Przyjazna przestrzeń

Nasza szkoła jest idealnie zaadaptowana do rozwijania potencjału i możliwości dzieci. Budynek jest wybudowany od podstaw z przeznaczeniem na szkołę podstawową, estetycznie pomalowany i ozdobiony, otoczony zielenią, w pięknej scenerii, położony z dala od największego zgiełku miasta. Wnętrze budynku jest przestronne, korytarze szerokie, co przy małej liczebności klas zapobiega charakterystycznemu dla szkół publicznych tłokowi i poczuciu dyskomfortu. Budynek jest klimatyzowany.

W klasach szkolnych, zaprojektowanych z najmniejszymi szczegółami przez specjalistów, stoły i stoliki komputerowe dostosowane są do parametrów ciała przeciętnego ucznia danej klasy. Przy tak często spotykanych problemach z kręgosłupem, rewelacją są krzesła dostosowane do wieku i wzrostu dziecka. Łazienki i toalety są dostosowane do jej użytkowników, poprzez odpowiednie rozmiary pomieszczeń, wyposażenie oraz wystrój.

Zapewniamy każdemu dziecku szafkę na własne przybory szkolne i książki, dzięki czemu nie ma konieczności codziennego wożenia sterty książek z domu. ​

Profesjonalny personel sprzątający codziennie szkołę dba o to, by zarówno dzieci, kadra, jak i przychodzący rodzice i opiekunowie z przyjemnością spotykali się w salach nie tylko estetycznych, ale także czystych i zadbanych. W szkole zainstalowana jest klimatyzacja, utrzymująca optymalną temperaturę dla zajęć z dziećmi. Budynek ze względów bezpieczeństwa otoczony jest od strony ulicy murem, uniemożliwiającym np. fotografowanie dzieci. Budynek posiada parking dla rodziców. Posiadamy bibliotekę cyfrową oraz nowoczesną bibliotekę multimedialną.

Nasza biblioteka cyfrowa będzie dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych uczestników, ze względu na prawa autorskie. Materiały są przygotowane i opracowane przez nasz zespół specjalistów i przeznaczone dla dzieci, rodziców oraz nauczycieli.