Przyjazna przestrzeń

Nasza szkoła jest idealnie zaadaptowana do rozwijania potencjału i możliwości Dzieci. Budynek jest wybudowany od podstaw z przeznaczeniem na szkołę podstawową, estetycznie pomalowany i ozdobiony, otoczony zielenią, w pięknej scenerii, położony z dala od największego zgiełku miasta. Wnętrze budynku jest przestronne, korytarze szerokie, co przy małej liczebności klas zapobiega, charakterystycznemu dla szkół publicznych tłokowi i poczuciu dyskomfortu. Budynek jest klimatyzowany.

W klasach szkolnych zaprojektowanych z najmniejszymi szczegółami przez specjalistów - stoły i stoliki komputerowe dostosowane są do parametrów ciała przeciętnego ucznia danej klasy. Przy tak często spotykanych problemach
z kręgosłupem, rewelacją są krzesła dostosowane do wieku i wzrostu dziecka. Łazienki i toalety są dostosowane do jej użytkowników, poprzez odpowiednie rozmiary pomieszczeń, wyposażenie oraz wystrój.

Zapewnimy każdemu dziecku szafkę na własne przybory szkolne i książki, przez co nie ma przymusu wożenia sterty książek codziennie do domu. ​

Profesjonalny personel sprzątający codziennie dba, by zarówno dzieci, kadra, jak i przychodzący rodzice i opiekunowie spotykali się z przyjemnością nie tylko w warunkach estetycznych, ale i czystych i zadbanych. W szkole zainstalowana jest klimatyzacja utrzymująca optymalna temperaturę do nauki dzieci. Budynek ze względów bezpieczeństwa otoczony jest od strony ulicy murem, uniemożliwiającym np. fotografowanie dzieci. Budynek posiada parking dla rodziców. Posiadamy bibliotekę cyfrową oraz nowoczesną bibliotekę multimedialną.

Nasza biblioteka cyfrowa będzie dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych uczestników ze względu na prawa autorskie materiałów, które są przygotowane i opracowane dla dzieci, rodziców oraz nauczycieli przez nas zespół specjalistów.